ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Hikvision E100N SSD (1 TB) (HS-SSD-E100N/1024G)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Sabit Disk |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| Ağırlık | 5 g |
| Genişlik | 80 mm |
| Yükseklik | 22 mm |
| Kapasite | 1 TB |
| Bağlantı Arayüzü | m.2 |
| Cihaz Sınıfı | SSD |
| Depolama Teknolojisi | NAND |
| Veri Yolu | SATA |
| Veri Yolu Standardı | SATA3 |
| İletim Protokolü | AHCI |
| Kontrolcü | Silicon Motion SM2259XT |
| NAND Yongası | 3D NAND TLC NAND |
| Önbellek | Yok |
| Çerçeve Boyutu | M.2 2280 |