ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
DM
DM E9 SSD (256 GB)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Sabit Disk |
| Diğer Özellikler | NVMe 1.3 |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| Ağırlık | 5 g |
| Genişlik | 80 mm |
| Yükseklik | 22 mm |
| Kapasite | 256 GB |
| Bağlantı Arayüzü | m.2 |
| Cihaz Sınıfı | SSD |
| Depolama Teknolojisi | NAND |
| Veri Yolu | PCIe |
| Veri Yolu Standardı | PCIe Gen 3x4 |
| İletim Protokolü | NVMe |
| Sıralı Yazma | 1600 MB/s |
| Sıralı Okuma | 2000 MB/s |
| Rastgele Okuma (QD32) | 125 K IOPS |
| Kontrolcü | Silicon Motion SM2263XT |
| NAND Yongası | 3D NAND |
| Önbellek | Yok |
| Çerçeve Boyutu | M.2 2280 |