ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Crucial E100 SSD (480 GB) (CT480E100SSD8)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Sabit Disk |
| Diğer Özellikler | SMART Desteği TRIM Desteği ECC GC (Garbage Collection) |
| Renk Seçenekleri | Yeşil |
| Genişlik | 80 mm |
| Derinlik | 2.3 mm |
| Aydınlatma | Yok |
| Yükseklik | 22 mm |
| Kapasite | 480 GB |
| Bağlantı Arayüzü | m.2 |
| Cihaz Sınıfı | SSD |
| Depolama Teknolojisi | NAND |
| Veri Yolu | PCIe |
| Veri Yolu Standardı | PCIe Gen 4x4 |
| İletim Protokolü | NVMe |
| Sıralı Yazma | 2500 MB/s |
| Sıralı Okuma | 4700 MB/s |
| Veri Yazma Garantisi | 60 TBW |
| NAND Yongası | TLC NAND |
| Önbellek | Yok |
| Soğutucu | Yok |
| Çerçeve Boyutu | M.2 2280 |