ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Apple SSD Kit for Mac Pro SSD (2 TB) (MXNP2ZM/A)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Sabit Disk |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| Genişlik | 18 mm |
| Derinlik | 2 mm |
| Yükseklik | 8 mm |
| Kapasite | 2 TB |
| Cihaz Sınıfı | SSD |
| Depolama Teknolojisi | NAND |