ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Apacer PE4430-R SSD (1 TB) (AP3AE4430RI-0001)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Sabit Disk |
| Diğer Özellikler | ECC |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| Genişlik | 30 mm |
| Derinlik | 2.43 mm |
| Aydınlatma | Yok |
| Yükseklik | 22 mm |
| Kapasite | 1 TB |
| Bağlantı Arayüzü | m.2 |
| Cihaz Sınıfı | SSD |
| Depolama Teknolojisi | NAND |
| Veri Yolu | PCIe |
| Veri Yolu Standardı | PCIe Gen 4x4 |
| İletim Protokolü | NVMe |
| Sıralı Yazma | 4800 MB/s |
| Sıralı Okuma | 5500 MB/s |
| Rastgele Yazma (QD32) | 880 K IOPS |
| Rastgele Okuma (QD32) | 700 K IOPS |
| Veri Yazma Garantisi | 500 TBW |
| NAND Yongası | 3D NAND |
| Soğutucu | Var |
| Soğutucu Tipi | Pasif Soğutmalı |
| Çerçeve Boyutu | M.2 2230 |
| Soğutucu Özelliği | Grafen Soğutuculu |