ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Adata Ultimate SU630 SSD (240 GB) (ASU630SS-240GQ-R)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Sabit Disk |
| Diğer Özellikler | SMART Desteği TRIM Desteği Titreşime Dayanıklı Düşmeye Dayanıklı LDPC ECC Motoru NCQ - Yerel Komut İstasyonu |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| Ağırlık | 47.5 g |
| Genişlik | 100 mm |
| Derinlik | 7.1 mm |
| Aydınlatma | Yok |
| Yükseklik | 70 mm |
| Kapasite | 240 GB |
| Bağlantı Arayüzü | SATA |
| Cihaz Sınıfı | SSD |
| Depolama Teknolojisi | NAND |
| Veri Yolu | SATA |
| Veri Yolu Standardı | SATA3 |
| İletim Protokolü | AHCI |
| Sıralı Yazma | 450 MB/s |
| Sıralı Okuma | 520 MB/s |
| Rastgele Yazma (QD32) | 65 K IOPS |
| Rastgele Okuma (QD32) | 30 K IOPS |
| Veri Yazma Garantisi | 50 TBW |
| Kontrolcü | Maxiotek MAS0902A-B2C |
| NAND Yongası | 3D NAND QLC NAND |
| Önbellek | Var |
| Önbellek Tipi | SLC |
| Çerçeve Boyutu | 2.5 İnç |