ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Adata Legend 900 Pro SSD (1 TB) (SLEG-900P-1TCS)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Sabit Disk |
| Diğer Özellikler | SMART Desteği LDPC ECC Motoru NVMe 1.4 PS5 Uyumlu |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| Ağırlık | 9.2 g |
| Genişlik | 80 mm |
| Derinlik | 3.43 mm |
| Aydınlatma | Yok |
| Yükseklik | 22 mm |
| Kapasite | 1 TB |
| Bağlantı Arayüzü | m.2 |
| Cihaz Sınıfı | SSD |
| Depolama Teknolojisi | NAND |
| Veri Yolu | PCIe |
| Veri Yolu Standardı | PCIe Gen 4x4 |
| İletim Protokolü | NVMe |
| Sıralı Yazma | 6000 MB/s |
| Sıralı Okuma | 7400 MB/s |
| Veri Yazma Garantisi | 600 TBW |
| Kontrolcü | InnoGrit IG5236CAA |
| NAND Yongası | 3D NAND TLC NAND |
| Önbellek | Var |
| Önbellek Tipi | SLC HMB |
| Soğutucu | Var |
| Soğutucu Tipi | Pasif Soğutmalı |
| Çerçeve Boyutu | M.2 2280 |