ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Adata Legend 840 SSD (1 TB) (ALEG-840-1TCS)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Sabit Disk |
| Diğer Özellikler | SMART Desteği 256-Bit Veri Şifreleme LDPC ECC Motoru NVMe 1.4 PS5 Uyumlu |
| Renk Seçenekleri | Gri |
| Ağırlık | 9 g |
| Genişlik | 80 mm |
| Derinlik | 3 mm |
| Yükseklik | 22 mm |
| Kapasite | 1 TB |
| Bağlantı Arayüzü | m.2 |
| Cihaz Sınıfı | SSD |
| Depolama Teknolojisi | NAND |
| Veri Yolu | PCIe |
| Veri Yolu Standardı | PCIe Gen 4x4 |
| İletim Protokolü | NVMe |
| Sıralı Yazma | 4750 MB/s |
| Sıralı Okuma | 5000 MB/s |
| Rastgele Yazma (QD32) | 600 K IOPS |
| Rastgele Okuma (QD32) | 650 K IOPS |
| Veri Yazma Garantisi | 650 TBW |
| Kontrolcü | InnoGrit IG5220 |
| NAND Yongası | 3D NAND |
| Önbellek | Var |
| Önbellek Tipi | SLC HMB |
| Soğutucu | Var |
| Soğutucu Tipi | Pasif Soğutmalı |
| Çerçeve Boyutu | M.2 2280 |