ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Adata Legend 800 SSD (500 GB) (ALEG-800-500GCS)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Cihaz Tipi | Sabit Disk |
| Diğer Özellikler | SMART Desteği 256-Bit Veri Şifreleme LDPC ECC Motoru NVMe 1.4 |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| Ağırlık | 7 g |
| Genişlik | 80 mm |
| Derinlik | 3 mm |
| Yükseklik | 22 mm |
| Kapasite | 500 GB |
| Bağlantı Arayüzü | m.2 |
| Cihaz Sınıfı | SSD |
| Depolama Teknolojisi | NAND |
| Veri Yolu | PCIe |
| Veri Yolu Standardı | PCIe Gen 4x4 |
| İletim Protokolü | NVMe |
| Sıralı Yazma | 2200 MB/s |
| Sıralı Okuma | 3500 MB/s |
| Veri Yazma Garantisi | 300 TBW |
| NAND Yongası | 3D NAND |
| Önbellek | Var |
| Önbellek Tipi | SLC HMB |
| Soğutucu | Var |
| Çerçeve Boyutu | M.2 2280 |