ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Yui S7 Plus Robot Süpürge+Mop
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Diğer Özellikler | Halı Algılama NoMopZone Türkçe Bildirim 4 Ayrı Haritalama |
| Renk Seçenekleri | Beyaz Siyah |
| En | 320 mm |
| Ağırlık | 3 kg |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Derinlik | 320 mm |
| Yükseklik | 100 mm |
| Çalışma Süresi | 220 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 5200 mAh |
| Emiş Gücü | 3000 Pa |
| Temizlenebilir Alan | 250 m² |
| Bölge Bloklama | Süpürme + Mop |
| Bölge Bloklama Yöntemi | Mobil Uygulama |
| Aşılabilir Yükseklik | 20 mm |
| Haritalama | Var |
| Haritalama Yöntemi | Lazer (LDS) |
| Otomatik Şarj | Var |
| Düşme Engelleyici Sensör | Var |
| Oda Sınırlandırma | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Var |
| Mop Temizleme İstasyonu | Yok |
| Islak Mop | Var |
| Yan Fırça Sayısı | 1 Adet |
| Toz Haznesi | 200 ml |
| Su Haznesi | 300 ml |
| Elektronik Su Haznesi Kontrolü | Var |
| Emiş Gücü Kontrolü | Mobil Uygulama İle Kızılötesi Kumanda İle |
| Kızılötesi Kumanda | Var |
| Pil Tipi | Li-ion |
| Sesli Bilgilendirme | Var |
| İstasyon Toz Kapasitesi | 5 litre |
| HEPA Filtre | Var |