ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Yeedi Vac Max Robot Süpürge+Mop
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Diğer Özellikler | Çarpma Önleme Temizleme Fırçası Yıkanabilir Filtre Halı Algılama |
| Renk Seçenekleri | Beyaz |
| En | 350 mm |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Derinlik | 350 mm |
| Yükseklik | 77 mm |
| Çalışma Süresi | 200 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 5200 mAh |
| Emiş Gücü | 3000 Pa |
| Aşılabilir Yükseklik | 9 mm |
| Haritalama | Var |
| Haritalama Yöntemi | VSLAM |
| Otomatik Şarj | Var |
| Düşme Engelleyici Sensör | Var |
| Temizlik Esnasında Şarj | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Opsiyonel |
| Mop Temizleme İstasyonu | Yok |
| Islak Mop | Var |
| Yan Fırça Sayısı | 1 Adet |
| Toz Haznesi | 450 ml |
| Su Haznesi | 240 ml |
| Elektronik Su Haznesi Kontrolü | Var |
| Emiş Gücü Kontrolü | Otomatik |
| Sesli Asistan | Alexa |
| Kızılötesi Kumanda | Yok |
| Şarj Süresi | 6 saat |
| Kullanım Kılavuzu | Yeedi Vac Max Robot Süpürge+Mop Kullanım Kılavuzu |