ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Xiaomi
Xiaomi X20 Max Robot Süpürge+Mop
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Güç | 55 W |
| Diğer Özellikler | Çoklu Harita Desteği Halı Algılama Çift Döner Mop Ayrılabilir Yuva Tabanı Dolaşma Önleyen Rulo Fırça Ekstra Kenar Temizleme Hızlı Haritalandırma Otomatik Mop Uzatma Sıcak Hava ile Mop Kurutma Sıcak Su ile Mop Yıkama 3D Haritalama 10 mm Mop Yükseltme |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| En | 350 mm |
| Ağırlık | 3.9 kg |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Derinlik | 350 mm |
| Yükseklik | 97 mm |
| Çalışma Süresi | 120 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 5200 mAh |
| Emiş Gücü | 8000 Pa |
| Pil Voltajı | 14.4 V |
| Aşılabilir Yükseklik | 20 mm |
| Haritalama | Var |
| Haritalama Yöntemi | Lazer (LDS) |
| Otomatik Şarj | Var |
| Düşme Engelleyici Sensör | Var |
| Temizlik Esnasında Şarj | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Var |
| Mop Temizleme İstasyonu | Var |
| Islak Mop | Var |
| Yan Fırça Sayısı | 1 Adet |
| Emiş Gücü Kontrolü | Otomatik Mobil Uygulama İle |
| Sesli Asistan | Google Asistan Amazon Alexa |
| İstasyon Toz Kapasitesi | 2.5 litre |
| En (İstasyon) | 340 mm |
| Yükseklik (İstasyon) | 563 mm |
| Derinlik (İstasyon) | 420 mm |
| Şarj Süresi | 6.5 saat |
| İstasyon Temiz Su Kapasitesi | 4 litre |
| İstasyon Kirli Su Kapasitesi | 3.8 litre |