ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Xiaomi
Xiaomi Robot Vacuum X20+ Robot Süpürge+Mop
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Güç | 75 W |
| Diğer Özellikler | Çoklu Harita Desteği Gerçek Zamanlı Konum Otomatik Yazılım Güncelleme Akıllı Harita Yönetimi Çift Döner Mop Ayrılabilir Yuva Tabanı Hızlı Haritalandırma Mop Kurutma 7 mm Mop Yükseltme |
| Renk Seçenekleri | Beyaz |
| En | 350 mm |
| Ağırlık | 3.67 kg |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Derinlik | 350 mm |
| Yükseklik | 97 mm |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 5200 mAh |
| Emiş Gücü | 6000 Pa |
| Pil Voltajı | 14.4 V |
| Bölge Bloklama | Süpürme + Mop |
| Bölge Bloklama Yöntemi | Mobil Uygulama |
| Haritalama | Var |
| Haritalama Yöntemi | Lazer (LDS) |
| Otomatik Şarj | Var |
| Zaman Planlama | Var |
| Oda Sınırlandırma | Var |
| Temizlik Esnasında Şarj | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Var |
| Mop Temizleme İstasyonu | Var |
| Islak Mop | Var |
| Yan Fırça Sayısı | 1 Adet |
| Toz Haznesi | 350 ml |
| Elektronik Su Haznesi Kontrolü | Var |
| Emiş Gücü Kontrolü | Mobil Uygulama İle |
| Sesli Asistan | Google Asistan Amazon Alexa |
| İstasyon Toz Kapasitesi | 2.5 litre |
| En (İstasyon) | 340 mm |
| Yükseklik (İstasyon) | 586 mm |
| Derinlik (İstasyon) | 427 mm |
| Mod Sayısı | 4 Adet |
| Şarj Süresi | 6 saat |
| İstasyon Temiz Su Kapasitesi | 4 litre |
| İstasyon Kirli Su Kapasitesi | 4 litre |