ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Xiaomi
Xiaomi Robot Vacuum X10 Robot Süpürge+Mop
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Güç | 46 W |
| Diğer Özellikler | Kenar Temizliği Çoklu Harita Desteği Otomatik Yazılım Güncelleme Hızlı Haritalandırma Mjal Güvenli Çip Oda Bazında Emiş Gücü Ayarı Oda Bazında Mop Ayarı |
| Renk Seçenekleri | Beyaz |
| En | 353 mm |
| Ağırlık | 3.3 kg |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Derinlik | 350 mm |
| Yükseklik | 98.8 mm |
| Çalışma Süresi | 180 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 5200 mAh |
| Emiş Gücü | 4000 Pa |
| Pil Voltajı | 14.4 V |
| Aşılabilir Yükseklik | 20 mm |
| Haritalama | Var |
| Haritalama Yöntemi | Lazer (LDS) |
| Otomatik Şarj | Var |
| Düşme Engelleyici Sensör | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Var |
| Mop Temizleme İstasyonu | Yok |
| Islak Mop | Var |
| Yan Fırça Sayısı | 1 Adet |
| Su Haznesi | 200 ml |
| Elektronik Su Haznesi Kontrolü | Var |
| Emiş Gücü Kontrolü | Mobil Uygulama İle |
| Sesli Asistan | Alexa Google Home |
| Gürültü Seviyesi | 50 dB |
| İstasyon Toz Kapasitesi | 2.5 litre |
| Şarj Süresi | 6 saat |