ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Xiaomi
Xiaomi Robot Vacuum S10T Robot Süpürge+Mop (STFCR01SZ)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Güç | 70 W |
| Diğer Özellikler | Çarpma Önleme Temizleme Fırçası Yıkanabilir Toz Haznesi Gerçek Zamanlı Konum Otomatik Yazılım Güncelleme Gyro Navigasyon Kablolara Dolaşmayan Tasarım Dört Çekirdekli İşlemci Yıkanabilir Rulo Fırça |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| En | 345 mm |
| Ağırlık | 3.8 kg |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Derinlik | 345 mm |
| Yükseklik | 102 mm |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 5200 mAh |
| Emiş Gücü | 8000 Pa |
| Temizlenebilir Alan | 180 m² |
| Pil Voltajı | 14.4 V |
| Aşılabilir Yükseklik | 20 mm |
| Haritalama | Var |
| Haritalama Yöntemi | Lazer (LDS) SLAM |
| Otomatik Şarj | Var |
| Düşme Engelleyici Sensör | Var |
| Zaman Planlama | Var |
| Oda Sınırlandırma | Var |
| Temizlik Esnasında Şarj | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Yok |
| Mop Temizleme İstasyonu | Yok |
| Islak Mop | Var |
| Yan Fırça Sayısı | 1 Adet |
| Toz Haznesi | 450 ml |
| Su Haznesi | 250 ml |
| Elektronik Su Haznesi Kontrolü | Var |
| Emiş Gücü Kontrolü | Mobil Uygulama İle |
| Sesli Asistan | Alexa Google Asistan |
| Kızılötesi Kumanda | Yok |
| Sensör Sayısı | 18 Adet |