ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Xiaomi
Xiaomi Robot Vacuum S10+ Robot Süpürge+Mop (B105)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Güç | 55 W |
| Diğer Özellikler | Çoklu Harita Desteği Çift Döner Mop AI Teknolojisi Oda Bazında Emiş Gücü Ayarı Oda Bazında Mop Ayarı 3D Engelden Kaçınma |
| Renk Seçenekleri | Beyaz |
| En | 350 mm |
| Ağırlık | 3.8 kg |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Derinlik | 350 mm |
| Yükseklik | 97 mm |
| Çalışma Süresi | 120 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 5200 mAh |
| Emiş Gücü | 4000 Pa |
| Pil Voltajı | 14.4 V |
| Bölge Bloklama | Süpürme + Mop |
| Bölge Bloklama Yöntemi | Mobil Uygulama |
| Haritalama | Var |
| Haritalama Yöntemi | Lazer (LDS) |
| Otomatik Şarj | Var |
| Düşme Engelleyici Sensör | Var |
| Zaman Planlama | Var |
| Oda Sınırlandırma | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Yok |
| Mop Temizleme İstasyonu | Yok |
| Islak Mop | Var |
| Yan Fırça Sayısı | 1 Adet |
| Toz Haznesi | 450 ml |
| Su Haznesi | 200 ml |
| Elektronik Su Haznesi Kontrolü | Var |
| Şarj Süresi | 6 saat |