ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Xenon Smart Elo Cam Temizleme Robotu
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Güç | 72 W |
| Diğer Özellikler | Bluetooth Desteği Akıllı Algoritma Manuel Kontrol İkili Su Püskürtme Kenar Algılama Mobil Uygulama Desteği |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| En | 245 mm |
| Ağırlık | 1.3 kg |
| Ürün Tipi | Cam Temizleme Robotu |
| Derinlik | 245 mm |
| Yükseklik | 89 mm |
| Çalışma Süresi | 40 dk |
| Kullanım Alanı | Cam |
| Islak Mop | Var |
| Su Haznesi | 50 ml |
| Kızılötesi Kumanda | Var |
| Pil Tipi | Li-ion |
| Kesintisiz Güç Sistemi | 40 dk |
| Mod Sayısı | 3 Adet |
| Halat Uzunluğu | 4.5 m |
| Kablo Uzunluğu | 4 m |