ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Viomi V5 Pro Robot Süpürge+Mop
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Güç | 55 W |
| Diğer Özellikler | Çarpma Önleme Gerçek Zamanlı Konum Uyarlanabilir Rota Algoritması AI Dinamik Yol Algoritması Otomatik Yazılım Güncelleme Y Tipi Temizlik Oda Bazında Emiş Gücü Ayarı 4 Hatlı Lidar 5 Ayrı Haritalama |
| Renk Seçenekleri | Beyaz Siyah |
| En | 350 mm |
| Ağırlık | 3.2 kg |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Derinlik | 350 mm |
| Yükseklik | 97.5 mm |
| Çalışma Süresi | 150 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 5200 mAh |
| Emiş Gücü | 4000 Pa |
| Bölge Bloklama | Süpürme + Mop |
| Bölge Bloklama Yöntemi | Mobil Uygulama |
| Aşılabilir Yükseklik | 20 mm |
| Haritalama | Var |
| Haritalama Yöntemi | Lidar |
| Otomatik Şarj | Var |
| Düşme Engelleyici Sensör | Var |
| Zaman Planlama | Var |
| Oda Sınırlandırma | Var |
| Temizlik Esnasında Şarj | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Yok |
| Mop Temizleme İstasyonu | Yok |
| Islak Mop | Var |
| Yan Fırça Sayısı | 1 Adet |
| Toz Haznesi | 200 ml |
| Su Haznesi | 320 ml |
| Elektronik Su Haznesi Kontrolü | Var |
| Emiş Gücü Kontrolü | Otomatik Mobil Uygulama İle |
| Sesli Asistan | Alexa Google Asistan |
| Pil Tipi | Li-ion |
| Gürültü Seviyesi | 65 dB |
| HEPA Filtre | Var |