ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Viomi Alpha 3 Robot Süpürge+Mop (VXVC25)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Güç | 40 W |
| Diğer Özellikler | Çarpma Önleme Akıllı Mop Yüksekliği Titreşimli Mop D-ToF Sensör Elektrolitik Su Sıcak Hava ile Mop Kurutma ToF Sensör |
| Renk Seçenekleri | Beyaz |
| En | 353 mm |
| Ağırlık | 4.1 kg |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Derinlik | 353 mm |
| Yükseklik | 96.5 mm |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 5200 mAh |
| Emiş Gücü | 3200 Pa |
| Temizlenebilir Alan | 180 m² |
| Pil Voltajı | 14.4 V |
| Bölge Bloklama | Süpürme + Mop |
| Bölge Bloklama Yöntemi | Mobil Uygulama |
| Aşılabilir Yükseklik | 20 mm |
| Haritalama | Var |
| Haritalama Yöntemi | Lazer (LDS) |
| Otomatik Şarj | Var |
| Düşme Engelleyici Sensör | Var |
| Zaman Planlama | Var |
| Oda Sınırlandırma | Var |
| Temizlik Esnasında Şarj | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Yok |
| Mop Temizleme İstasyonu | Var |
| Islak Mop | Var |
| Yan Fırça Sayısı | 1 Adet |
| Pil Tipi | Li-ion |
| İstasyon Temiz Su Kapasitesi | 4 litre |
| İstasyon Kirli Su Kapasitesi | 4 litre |
| Kullanım Kılavuzu | Viomi Alpha 3 Robot Süpürge+Mop Kullanım Kılavuzu |