ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Vestel
Vestel V-Bot Robot Süpürge (20262133)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Güç | 40 W |
| Diğer Özellikler | Kenar Temizliği Çarpma Önleme SPOT Mod Temizleme Fırçası |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| En | 330 mm |
| Ağırlık | 3.2 kg |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge |
| Derinlik | 330 mm |
| Yükseklik | 78 mm |
| Çalışma Süresi | 80 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 2600 mAh |
| Emiş Gücü | 2000 Pa |
| Pil Voltajı | 14.4 V |
| Aşılabilir Yükseklik | 15 mm |
| Otomatik Şarj | Var |
| Düşme Engelleyici Sensör | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Yok |
| Mop Temizleme İstasyonu | Yok |
| Islak Mop | Yok |
| Yan Fırça Sayısı | 1 Adet |
| Toz Haznesi | 350 ml |
| Emiş Gücü Kontrolü | Mobil Uygulama İle Kızılötesi Kumanda İle |
| Kızılötesi Kumanda | Var |
| Pil Tipi | Li-ion |
| Gürültü Seviyesi | 69 dB |
| Mod Sayısı | 3 Adet |
| HEPA Filtre | Var |