ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Ultenic D6S Robot Süpürge+Mop
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Güç | 35 W |
| Diğer Özellikler | Çarpma Önleme Gyro Navigasyon Sonik Titreşimli Mop |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| En | 330 mm |
| Ağırlık | 3.2 kg |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Derinlik | 330 mm |
| Yükseklik | 72 mm |
| Çalışma Süresi | 120 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Emiş Gücü | 3000 Pa |
| Pil Voltajı | 14.4 V |
| Bölge Bloklama | Süpürme + Mop |
| Bölge Bloklama Yöntemi | Sanal Duvar |
| Otomatik Şarj | Var |
| Zaman Planlama | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Yok |
| Mop Temizleme İstasyonu | Yok |
| Islak Mop | Var |
| Yan Fırça Sayısı | 1 Adet |
| Toz Haznesi | 490 ml |
| Elektronik Su Haznesi Kontrolü | Var |
| Emiş Gücü Kontrolü | Otomatik Mobil Uygulama İle |
| Sesli Asistan | Alexa Google Asistan |
| Kızılötesi Kumanda | Var |
| Pil Tipi | Li-ion |
| Gürültü Seviyesi | 50 dB |
| Şarj Süresi | 5 saat |
| HEPA Filtre | Var |