ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Ultenic D5S Pro Robot Süpürge+Mop
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Diğer Özellikler | Kenar Temizliği Temizleme Fırçası Noktasal Temizlik |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| En | 325 mm |
| Ağırlık | 2.5 kg |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Derinlik | 325 mm |
| Yükseklik | 73 mm |
| Çalışma Süresi | 120 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 2600 mAh |
| Emiş Gücü | 2500 Pa |
| Bölge Bloklama | Süpürme + Mop |
| Bölge Bloklama Yöntemi | Manyetik Bant Mobil Uygulama |
| Aşılabilir Yükseklik | 20 mm |
| Otomatik Şarj | Var |
| Düşme Engelleyici Sensör | Var |
| Zaman Planlama | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Yok |
| Mop Temizleme İstasyonu | Yok |
| Islak Mop | Var |
| Yan Fırça Sayısı | 2 Adet |
| Toz Haznesi | 400 ml |
| Su Haznesi | 300 ml |
| Emiş Gücü Kontrolü | Mobil Uygulama İle |
| Sesli Asistan | Alexa Google Home |
| Kızılötesi Kumanda | Var |
| Pil Tipi | Li-ion |
| Gürültü Seviyesi | 60 dB |
| Mod Sayısı | 3 Adet |
| HEPA Filtre | Var |