ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Trident T22S Pro Robot Süpürge+Mop
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Güç | 50 W |
| Diğer Özellikler | Kenar Temizliği Çarpma Önleme SPOT Mod |
| Renk Seçenekleri | Beyaz Siyah |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Çalışma Süresi | 240 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Emiş Gücü | 4000 Pa |
| Pil Voltajı | 14.4 V |
| Haritalama | Var |
| Haritalama Yöntemi | Lazer (LDS) |
| Otomatik Şarj | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Var |
| Mop Temizleme İstasyonu | Yok |
| Islak Mop | Var |
| Yan Fırça Sayısı | 2 Adet |
| Toz Haznesi | 300 ml |
| Su Haznesi | 250 ml |
| Emiş Gücü Kontrolü | Otomatik |
| Sesli Asistan | Alexa Google Asistan |
| Gürültü Seviyesi | 75 dB |
| HEPA Filtre | Var |