ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
TP-Link
TP-Link Tapo RV20 Mop Robot Süpürge+Mop
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Güç | 30 W |
| Diğer Özellikler | Çoklu Harita Desteği Gerçek Zamanlı Konum Gyro Navigasyon Hızlı Haritalandırma Oda Bazında Emiş Gücü Ayarı Oda Bazında Mop Ayarı |
| Renk Seçenekleri | Beyaz |
| En | 342 mm |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Derinlik | 342 mm |
| Yükseklik | 78 mm |
| Çalışma Süresi | 180 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 2600 mAh |
| Emiş Gücü | 2700 Pa |
| Bölge Bloklama | Süpürme + Mop |
| Bölge Bloklama Yöntemi | Mobil Uygulama |
| Aşılabilir Yükseklik | 20 mm |
| Haritalama | Var |
| Haritalama Yöntemi | Lidar |
| Otomatik Şarj | Var |
| Düşme Engelleyici Sensör | Var |
| Zaman Planlama | Var |
| Oda Sınırlandırma | Var |
| Temizlik Esnasında Şarj | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Opsiyonel |
| Mop Temizleme İstasyonu | Yok |
| Islak Mop | Var |
| Yan Fırça Sayısı | 2 Adet |
| Toz Haznesi | 400 ml |
| Su Haznesi | 300 ml |
| Elektronik Su Haznesi Kontrolü | Var |
| Emiş Gücü Kontrolü | Otomatik Mobil Uygulama İle |
| Sesli Asistan | Alexa Google Home |
| Kızılötesi Kumanda | Yok |
| Gürültü Seviyesi | 51 dB |
| Kullanım Kılavuzu | TP-Link Tapo RV20 Mop Robot Süpürge+Mop Kullanım Kılavuzu |
| HEPA Filtre | Var |