ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Tovitek TOVI3000 Robot Süpürge+Mop
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Diğer Özellikler | Kenar Temizliği SPOT Mod Gerçek Zamanlı Konum |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| En | 330 mm |
| Ağırlık | 2.49 kg |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Derinlik | 330 mm |
| Yükseklik | 75 mm |
| Çalışma Süresi | 110 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 4400 mAh |
| Emiş Gücü | 1400 Pa |
| Aşılabilir Yükseklik | 15 mm |
| Haritalama | Var |
| Haritalama Yöntemi | Jiroskop |
| Otomatik Şarj | Var |
| Düşme Engelleyici Sensör | Var |
| Zaman Planlama | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Yok |
| Mop Temizleme İstasyonu | Yok |
| Islak Mop | Var |
| Yan Fırça Sayısı | 2 Adet |
| Toz Haznesi | 600 ml |
| Sesli Asistan | Alexa Google Home |
| Kızılötesi Kumanda | Var |
| Gürültü Seviyesi | 55 dB |