ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Tikom G8000 Robot Süpürge+Mop
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Diğer Özellikler | Gyro Navigasyon |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| En | 320 mm |
| Ağırlık | 2.4 kg |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Derinlik | 320 mm |
| Yükseklik | 76 mm |
| Çalışma Süresi | 150 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 2600 mAh |
| Emiş Gücü | 2700 Pa |
| Pil Voltajı | 14.4 V |
| Haritalama | Yok |
| Otomatik Şarj | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Yok |
| Mop Temizleme İstasyonu | Yok |
| Islak Mop | Var |
| Yan Fırça Sayısı | 2 Adet |
| Toz Haznesi | 450 ml |
| Su Haznesi | 250 ml |
| Emiş Gücü Kontrolü | Otomatik |
| Sesli Asistan | Alexa Google Asistan |
| Kızılötesi Kumanda | Var |
| Gürültü Seviyesi | 55 dB |
| HEPA Filtre | Var |