ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Tefal RG9675 X-Plorer Serie 240 Robot Süpürge+Mop
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Güç | 500 W |
| Diğer Özellikler | Titreşimli Mop AI Teknolojisi 3D Nesne Tanıma |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Çalışma Süresi | 120 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Emiş Gücü | 8000 Pa |
| Haritalama | Var |
| Haritalama Yöntemi | Kamera Lazer (LDS) |
| Otomatik Şarj | Var |
| Zaman Planlama | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Opsiyonel |
| Mop Temizleme İstasyonu | Yok |
| Islak Mop | Var |
| Yan Fırça Sayısı | 1 Adet |
| Toz Haznesi | 350 ml |
| Su Haznesi | 220 ml |
| Emiş Gücü Kontrolü | Mobil Uygulama İle |
| Gürültü Seviyesi | 45 dB |
| Şarj Süresi | 4 saat |