ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Tefal RG9177 X-Plorer Serie 140 Robot Süpürge+Mop
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Renk Seçenekleri | Beyaz |
| En | 342 mm |
| Ağırlık | 3.6 kg |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Derinlik | 342 mm |
| Yükseklik | 95 mm |
| Çalışma Süresi | 120 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Emiş Gücü | 6000 Pa |
| Haritalama | Var |
| Haritalama Yöntemi | Lazer (LDS) |
| Otomatik Şarj | Var |
| Zaman Planlama | Var |
| Temizlik Esnasında Şarj | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Yok |
| Mop Temizleme İstasyonu | Yok |
| Islak Mop | Var |
| Yan Fırça Sayısı | 1 Adet |
| Toz Haznesi | 350 ml |
| Su Haznesi | 300 ml |
| Elektronik Su Haznesi Kontrolü | Var |
| Emiş Gücü Kontrolü | Otomatik Mobil Uygulama İle |
| Gürültü Seviyesi | 70 dB |