ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Tefal RG6875 X-Plorer Seri 20 Robot Süpürge+Mop
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Diğer Özellikler | Kenar Temizliği Çarpma Önleme Temizleme Fırçası |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| En | 315 mm |
| Ağırlık | 3.6 kg |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Derinlik | 315 mm |
| Yükseklik | 80 mm |
| Çalışma Süresi | 150 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Yok |
| Aşılabilir Yükseklik | 10 mm |
| Haritalama | Yok |
| Otomatik Şarj | Var |
| Düşme Engelleyici Sensör | Var |
| Zaman Planlama | Var |
| Temizlik Esnasında Şarj | Yok |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Yok |
| Mop Temizleme İstasyonu | Yok |
| Islak Mop | Yok |
| Toz Haznesi | 250 ml |
| Su Haznesi | 150 ml |
| Emiş Gücü Kontrolü | Kızılötesi Kumanda İle |
| Kızılötesi Kumanda | Var |
| Pil Tipi | Li-ion |
| Gürültü Seviyesi | 65 dB |
| Sesli Bilgilendirme | Yok |
| Mod Sayısı | 3 Adet |
| Şarj Süresi | 6 saat |
| Siklon Filtre | Yok |
| Kir Algılama | Yok |
| HEPA Filtre | Var |