ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
TCL Sweeva 6000M Robot Süpürge+Mop
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Diğer Özellikler | Çarpma Önleme Yıkanabilir Filtre UV Sterilizasyon 5 Ayrı Haritalama |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| En | 342 mm |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Derinlik | 342 mm |
| Yükseklik | 94.5 mm |
| Çalışma Süresi | 180 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 5000 mAh |
| Emiş Gücü | 2700 Pa |
| Temizlenebilir Alan | 150 m² |
| Bölge Bloklama | Süpürme |
| Bölge Bloklama Yöntemi | Mobil Uygulama |
| Aşılabilir Yükseklik | 20 mm |
| Haritalama | Var |
| Haritalama Yöntemi | Lazer (LDS) |
| Otomatik Şarj | Var |
| Düşme Engelleyici Sensör | Var |
| Oda Sınırlandırma | Var |
| Temizlik Esnasında Şarj | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Yok |
| Mop Temizleme İstasyonu | Yok |
| Islak Mop | Var |
| Yan Fırça Sayısı | 1 Adet |
| Toz Haznesi | 500 ml |
| Emiş Gücü Kontrolü | Mobil Uygulama İle |
| Sesli Asistan | Alexa Google Asistan |
| Pil Tipi | Li-ion |
| Gürültü Seviyesi | 65 dB |
| Kullanım Kılavuzu | TCL Sweeva 6000M Robot Süpürge+Mop Kullanım Kılavuzu |
| HEPA Filtre | Var |