ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Soultech RB002 Robot Süpürge+Mop
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Güç | 22 W |
| Diğer Özellikler | Kenar Temizliği Çarpma Önleme Gerçek Zamanlı Konum Noktasal Temizlik UV Sterilizasyon |
| Renk Seçenekleri | Gri |
| En | 330 mm |
| Ağırlık | 3.1 kg |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Derinlik | 330 mm |
| Yükseklik | 101 mm |
| Çalışma Süresi | 180 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 2600 mAh |
| Emiş Gücü | 2700 Pa |
| Aşılabilir Yükseklik | 20 mm |
| Haritalama | Var |
| Haritalama Yöntemi | Lazer (LDS) |
| Otomatik Şarj | Var |
| Düşme Engelleyici Sensör | Var |
| Temizlik Esnasında Şarj | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Yok |
| Mop Temizleme İstasyonu | Yok |
| Islak Mop | Var |
| Yan Fırça Sayısı | 2 Adet |
| Toz Haznesi | 600 ml |
| Su Haznesi | 350 ml |
| Kızılötesi Kumanda | Var |
| Pil Tipi | Li-ion |
| Gürültü Seviyesi | 65 dB |
| Sesli Bilgilendirme | Var |
| Şarj Süresi | 2 saat |
| HEPA Filtre | Var |