ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Soultech RB001 Robot Süpürge+Mop
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Güç | 22 W |
| Diğer Özellikler | Kenar Temizliği Çarpma Önleme Kuru Mop Hayvan Tüylerinde Etkili UV Sterilizasyon Gyro Navigasyon |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| En | 330 mm |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Derinlik | 330 mm |
| Yükseklik | 75 mm |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 2600 mAh |
| Emiş Gücü | 2700 Pa |
| Bölge Bloklama | Süpürme + Mop |
| Bölge Bloklama Yöntemi | Manyetik Bant |
| Aşılabilir Yükseklik | 20 mm |
| Haritalama | Yok |
| Otomatik Şarj | Var |
| Düşme Engelleyici Sensör | Var |
| Oda Sınırlandırma | Var |
| Temizlik Esnasında Şarj | Yok |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Yok |
| Mop Temizleme İstasyonu | Yok |
| Islak Mop | Var |
| Yan Fırça Sayısı | 2 Adet |
| Toz Haznesi | 600 ml |
| Su Haznesi | 350 ml |
| Kızılötesi Kumanda | Var |
| Pil Tipi | Li-ion |
| Gürültü Seviyesi | 70 dB |
| Sesli Bilgilendirme | Var |
| Mod Sayısı | 3 Adet |
| Siklon Filtre | Yok |
| Kir Algılama | Yok |
| Akıllı Navigasyon | Var |
| HEPA Filtre | Var |