ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Smartmi VortexWave Robot Süpürge+Mop (ZNXDJQR01ZM)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Güç | 75 W |
| Diğer Özellikler | Yıkanabilir Filtre Otomatik Yazılım Güncelleme Noktasal Temizlik Y Tipi Temizlik Dahili Kirli Su Haznesi 360 ml Tüm Zeminler İçin Rulo Fırça Yumuşak Rulo Fırça |
| Renk Seçenekleri | Beyaz |
| En | 338 mm |
| Ağırlık | 6.5 kg |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Derinlik | 344 mm |
| Yükseklik | 128 mm |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 5200 mAh |
| Emiş Gücü | 4000 Pa |
| Pil Voltajı | 14.4 V |
| Bölge Bloklama | Süpürme + Mop |
| Bölge Bloklama Yöntemi | Mobil Uygulama |
| Aşılabilir Yükseklik | 20 mm |
| Haritalama | Var |
| Haritalama Yöntemi | Lazer (LDS) |
| Otomatik Şarj | Var |
| Düşme Engelleyici Sensör | Var |
| Zaman Planlama | Var |
| Oda Sınırlandırma | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Yok |
| Mop Temizleme İstasyonu | Yok |
| Islak Mop | Var |
| Su Haznesi | 600 ml |
| Sesli Asistan | Xiao Ai |
| Kızılötesi Kumanda | Yok |
| Pil Tipi | Li-ion |
| Sesli Bilgilendirme | Var |