ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Şımart Katya Z Robot Süpürge+Mop
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Güç | 46 W |
| Diğer Özellikler | Kenar Temizliği Çarpma Önleme Yıkanabilir Filtre Gerçek Zamanlı Konum Noktasal Temizlik Robotu Bul Özelliği Manuel Kontrol Cihaz Paylaşımı Dinamik Yol Planlama Mobil Uygulama Desteği Sarf Malzeme Durumu Senaryo Oluşturma (IFTTT) Temizleme Geçmişi Türkçe Bildirim 5 Ayrı Haritalama |
| Renk Seçenekleri | Mavi |
| En | 320 mm |
| Ağırlık | 3 kg |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Derinlik | 320 mm |
| Yükseklik | 95 mm |
| Çalışma Süresi | 150 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 3200 mAh |
| Emiş Gücü | 3500 Pa |
| Temizlenebilir Alan | 150 m² |
| Pil Voltajı | 14.4 V |
| Bölge Bloklama | Süpürme + Mop |
| Bölge Bloklama Yöntemi | Mobil Uygulama |
| Aşılabilir Yükseklik | 20 mm |
| Haritalama | Var |
| Haritalama Yöntemi | Lazer (LDS) |
| Otomatik Şarj | Var |
| Düşme Engelleyici Sensör | Var |
| Zaman Planlama | Var |
| Oda Sınırlandırma | Var |
| Temizlik Esnasında Şarj | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Yok |
| Mop Temizleme İstasyonu | Yok |
| Islak Mop | Var |
| Yan Fırça Sayısı | 2 Adet |
| Toz Haznesi | 680 ml |
| Su Haznesi | 350 ml |
| Elektronik Su Haznesi Kontrolü | Var |
| Emiş Gücü Kontrolü | Otomatik Mobil Uygulama İle |
| Sesli Asistan | Google Asistan |
| Kızılötesi Kumanda | Var |
| Pil Tipi | Li-ion |
| Gürültü Seviyesi | 62 dB |
| Sesli Bilgilendirme | Var |
| Şarj Süresi | 5.3 saat |
| Kullanım Kılavuzu | Şımart Katya Z Robot Süpürge+Mop Kullanım Kılavuzu |
| HEPA Filtre | Var |
| Toz/Su Haznesi | 260+350 |