ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Şımart Katya V+ Robot Süpürge+Mop
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Güç | 75 W |
| Diğer Özellikler | Hızlı Haritalandırma Sarf Malzeme Durumu 5 Ayrı Haritalama |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| En | 338 mm |
| Ağırlık | 3 kg |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Derinlik | 338 mm |
| Yükseklik | 97 mm |
| Çalışma Süresi | 300 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 6400 mAh |
| Emiş Gücü | 10000 Pa |
| Bölge Bloklama | Süpürme + Mop |
| Bölge Bloklama Yöntemi | Mobil Uygulama |
| Aşılabilir Yükseklik | 20 mm |
| Haritalama | Var |
| Haritalama Yöntemi | Lidar |
| Otomatik Şarj | Var |
| Düşme Engelleyici Sensör | Var |
| Zaman Planlama | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Var |
| Mop Temizleme İstasyonu | Yok |
| Islak Mop | Var |
| Yan Fırça Sayısı | 2 Adet |
| Toz Haznesi | 320 ml |
| Su Haznesi | 250 ml |
| Elektronik Su Haznesi Kontrolü | Var |
| Emiş Gücü Kontrolü | Mobil Uygulama İle |
| Pil Tipi | Li-ion |
| Sesli Bilgilendirme | Var |
| İstasyon Toz Kapasitesi | 3.2 litre |
| En (İstasyon) | 260 mm |
| Yükseklik (İstasyon) | 347 mm |
| Derinlik (İstasyon) | 210 mm |
| Şarj Süresi | 5 saat |
| HEPA Filtre | Var |