ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Şımart Katya U Robot Süpürge+Mop
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Güç | 55 W |
| Diğer Özellikler | Çarpma Önleme Basınçlı Mop Gyro Navigasyon Halı Algılama Çift Döner Mop Kauçuk Fırça dTof Teknoloji Otomatik Mop Uzatma Sıcak Hava ile Mop Kurutma Sıcak Su ile Mop Yıkama 15 mm Mop Yükseltme |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| En | 320 mm |
| Ağırlık | 3.5 kg |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Derinlik | 320 mm |
| Yükseklik | 96 mm |
| Çalışma Süresi | 200 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 6400 mAh |
| Emiş Gücü | 10000 Pa |
| Pil Voltajı | 14.4 V |
| Aşılabilir Yükseklik | 20 mm |
| Haritalama | Var |
| Haritalama Yöntemi | Lazer (LDS) |
| Otomatik Şarj | Var |
| Düşme Engelleyici Sensör | Var |
| Oda Sınırlandırma | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Var |
| Mop Temizleme İstasyonu | Var |
| Islak Mop | Var |
| Yan Fırça Sayısı | 1 Adet |
| Toz Haznesi | 250 ml |
| Su Haznesi | 65 ml |
| Emiş Gücü Kontrolü | Otomatik Mobil Uygulama İle |
| Sesli Asistan | Google Asistan Amazon Alexa |
| Kızılötesi Kumanda | Var |
| Gürültü Seviyesi | 56 dB |
| İstasyon Toz Kapasitesi | 3 litre |
| İstasyon Temiz Su Kapasitesi | 4 litre |
| İstasyon Kirli Su Kapasitesi | 3 litre |
| HEPA Filtre | Var |