ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Şımart Katya Robot Süpürge+Mop
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Güç | 42 W |
| Diğer Özellikler | Çarpma Önleme Temizleme Fırçası Gerçek Zamanlı Konum Manuel Kontrol 5 Ayrı Haritalama |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| En | 325 mm |
| Ağırlık | 2.7 kg |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Derinlik | 325 mm |
| Yükseklik | 96 mm |
| Çalışma Süresi | 240 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 6400 mAh |
| Emiş Gücü | 3000 Pa |
| Temizlenebilir Alan | 240 m² |
| Pil Voltajı | 14.4 V |
| Bölge Bloklama | Süpürme + Mop |
| Bölge Bloklama Yöntemi | Mobil Uygulama |
| Aşılabilir Yükseklik | 20 mm |
| Haritalama | Var |
| Haritalama Yöntemi | Lazer (LDS) |
| Otomatik Şarj | Var |
| Düşme Engelleyici Sensör | Var |
| Zaman Planlama | Var |
| Oda Sınırlandırma | Var |
| Temizlik Esnasında Şarj | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Yok |
| Mop Temizleme İstasyonu | Yok |
| Islak Mop | Var |
| Yan Fırça Sayısı | 2 Adet |
| Toz Haznesi | 475 ml |
| Su Haznesi | 220 ml |
| Emiş Gücü Kontrolü | Otomatik |
| Kızılötesi Kumanda | Var |
| Pil Tipi | Li-ion |
| Gürültü Seviyesi | 62 dB |
| Sesli Bilgilendirme | Var |
| Şarj Süresi | 5.3 saat |
| Kullanım Kılavuzu | Şımart Katya Robot Süpürge+Mop Kullanım Kılavuzu |
| HEPA Filtre | Var |
| Toz/Su Haznesi | 230+220 |