ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Şımart Kare Cam Temizleme Robotu (SM-WCRS-B)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Güç | 72 W |
| Diğer Özellikler | Köşe Temizliği Bluetooth Desteği Noktasal Temizlik Manuel Kontrol Akıllı Tırmanma Sistemi Kenar Algılama N Modu Ultrasonik Su Spreyi Yapay Zeka Teknolojisi Z Modu |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| En | 245 mm |
| Ürün Tipi | Cam Temizleme Robotu |
| Derinlik | 245 mm |
| Yükseklik | 80 mm |
| Kullanım Alanı | Cam |
| Emiş Gücü | 3300 Pa |
| Islak Mop | Var |
| Su Haznesi | 100 ml |
| Kızılötesi Kumanda | Var |
| Halat Uzunluğu | 3.8 m |
| Güvenlik Bağlantısı (Tether) | Var |