ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Samsung
Samsung VR7700BM Robot Süpürge+Mop (VR3MB77312K)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Güç | 55 W |
| Diğer Özellikler | Çarpma Önleme Yıkanabilir Filtre Gerçek Zamanlı Konum Temizleme Geçmişi |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| En | 353 mm |
| Ağırlık | 3.6 kg |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Derinlik | 357 mm |
| Yükseklik | 105 mm |
| Çalışma Süresi | 180 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 5200 mAh |
| Emiş Gücü | 2200 Pa |
| Pil Voltajı | 14.4 V |
| Bölge Bloklama | Süpürme + Mop |
| Bölge Bloklama Yöntemi | Mobil Uygulama |
| Haritalama | Var |
| Haritalama Yöntemi | Lidar |
| Otomatik Şarj | Var |
| Düşme Engelleyici Sensör | Var |
| Oda Sınırlandırma | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Yok |
| Mop Temizleme İstasyonu | Yok |
| Islak Mop | Var |
| Yan Fırça Sayısı | 2 Adet |
| Toz Haznesi | 500 ml |
| Su Haznesi | 220 ml |
| Elektronik Su Haznesi Kontrolü | Var |
| Emiş Gücü Kontrolü | Otomatik Mobil Uygulama İle |
| Kızılötesi Kumanda | Yok |
| Pil Tipi | Li-ion |
| Gürültü Seviyesi | 75 dB |
| Sesli Bilgilendirme | Var |
| Mod Sayısı | 5 Adet |
| Kullanım Kılavuzu | Samsung VR7700BM Robot Süpürge+Mop Kullanım Kılavuzu |