ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Samsung
Samsung Bespoke Jet Bot Combo AI Robot Süpürge+Mop (VR7MD97714G)
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Güç | 70 W |
| Diğer Özellikler | Yıkanabilir Filtre Anlık Görüntü Aktarımı Anlık Ses Aktarımı Kendi Kendini Temizleyen Fırça Gyro Navigasyon Halı Algılama Çift Döner Mop AI Teknolojisi Buharlı Mop Temizleme dTof Teknoloji Mop Alanını Yükseltme Oda Bazında Emiş Gücü Ayarı Oda Bazında Mop Ayarı Otomatik Mop Çıkarma Otomatik Su Haznesi Dolumu Sıcak Hava ile Mop Kurutma Sıcak Su ile Mop Yıkama Temizleme Geçmişi 3D Engelden Kaçınma 3D Haritalama 4 Ayrı Haritalama |
| Renk Seçenekleri | Beyaz |
| En | 359 mm |
| Ağırlık | 4.8 kg |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Derinlik | 364 mm |
| Yükseklik | 100 mm |
| Çalışma Süresi | 180 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Emiş Gücü | 6000 Pa |
| Pil Voltajı | 14.4 V |
| Bölge Bloklama | Süpürme + Mop |
| Bölge Bloklama Yöntemi | Mobil Uygulama |
| Haritalama | Var |
| Haritalama Yöntemi | Lidar |
| Otomatik Şarj | Var |
| Düşme Engelleyici Sensör | Var |
| Zaman Planlama | Var |
| Oda Sınırlandırma | Var |
| Temizlik Esnasında Şarj | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Var |
| Mop Temizleme İstasyonu | Var |
| Islak Mop | Var |
| Yan Fırça Sayısı | 1 Adet |
| Toz Haznesi | 250 ml |
| Su Haznesi | 100 ml |
| Emiş Gücü Kontrolü | Otomatik Mobil Uygulama İle |
| Sesli Asistan | Google Asistan Bixby Amazon Alexa |
| Pil Tipi | Li-ion |
| Gürültü Seviyesi | 74 dB |
| Sesli Bilgilendirme | Var |
| İstasyon Toz Kapasitesi | 2.5 litre |
| En (İstasyon) | 444 mm |
| Yükseklik (İstasyon) | 547 mm |
| Derinlik (İstasyon) | 510 mm |
| Şarj Süresi | 5 saat |
| İstasyon Temiz Su Kapasitesi | 4 litre |
| İstasyon Kirli Su Kapasitesi | 3.6 litre |
| Kir Algılama | Var |
| Kullanım Kılavuzu | Samsung Bespoke Jet Bot Combo AI Robot Süpürge+Mop Kullanım Kılavuzu |