ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
S-link C45 Max Robot Süpürge+Mop
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Güç | 28 W |
| Diğer Özellikler | Kenar Temizliği Çarpma Önleme Gerçek Zamanlı Konum Noktasal Temizlik Zikzak Mod |
| Renk Seçenekleri | Beyaz |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Çalışma Süresi | 120 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 3000 mAh |
| Emiş Gücü | 2700 Pa |
| Bölge Bloklama | Süpürme + Mop |
| Bölge Bloklama Yöntemi | Mobil Uygulama |
| Aşılabilir Yükseklik | 15 mm |
| Haritalama | Var |
| Haritalama Yöntemi | Lazer (LDS) |
| Otomatik Şarj | Var |
| Düşme Engelleyici Sensör | Var |
| Zaman Planlama | Var |
| Oda Sınırlandırma | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Yok |
| Mop Temizleme İstasyonu | Yok |
| Islak Mop | Var |
| Yan Fırça Sayısı | 2 Adet |
| Toz Haznesi | 600 ml |
| Su Haznesi | 350 ml |
| Elektronik Su Haznesi Kontrolü | Var |
| Pil Tipi | Li-ion |
| Gürültü Seviyesi | 65 dB |
| Şarj Süresi | 5 saat |