ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Rowenta X-Plorer Serie RH7375WH Robot Süpürge+Mop
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Diğer Özellikler | Kenar Temizliği Noktasal Temizlik Gyro Navigasyon |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| En | 325 mm |
| Ağırlık | 3.7 kg |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Derinlik | 325 mm |
| Yükseklik | 80 mm |
| Çalışma Süresi | 120 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Emiş Gücü | 2000 Pa |
| Aşılabilir Yükseklik | 10 mm |
| Otomatik Şarj | Var |
| Düşme Engelleyici Sensör | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Yok |
| Mop Temizleme İstasyonu | Yok |
| Islak Mop | Var |
| Yan Fırça Sayısı | 2 Adet |
| Toz Haznesi | 400 ml |
| Sesli Asistan | Google Asistan Amazon Alexa |
| Pil Tipi | Li-ion |
| Gürültü Seviyesi | 67 dB |
| Şarj Süresi | 6 saat |