ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Roborock Saros Z70 Robot Süpürge+Mop
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Güç | 65 W |
| Diğer Özellikler | Anlık Görüntü Aktarımı Anlık Ses Aktarımı Çift Döner Mop Manuel Kontrol AdaptiLift Şasi AI Teknolojisi Apple Watch Kontrolü Ayrılabilir Yuva Tabanı Deterjan İle Temizleme Evcil Hayvan Dostu Mod Evcil Hayvan Fotoğrafı Çekme Evcil Hayvan Konum Tespiti Güvenlik Kilidi Hızlı Şarj HyperForce Emiş Kendi Kendini Temizleyen İstasyon Matter Bağlantı Uyumu Mop Kiri Algılama OmniGrip Robotik Kol Otomatik Deterjan Dolumu Otomatik Mop Çıkarma Otomatik Mop Uzatma Otomatik Su Haznesi Dolumu Otomatik Yan Fırça Uzatma Otomatik Yeniden Paspaslama RGB Kamera Sıcak Su ile Mop Yıkama SmartPlan 2.0 StarSight Otonom Sistem 2.0 VertiBeam Teknolojisi VibraRise 4.0 Paspas 3D Nesne Tanıma 3D ToF Sensör 22 mm Mop Yükseltme 30 Farklı Su Seviyesi Ayarı |
| Renk Seçenekleri | Gümüş Siyah |
| En | 350 mm |
| Ağırlık | 4.9 kg |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Derinlik | 353 mm |
| Yükseklik | 79.8 mm |
| Çalışma Süresi | 180 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 6400 mAh |
| Emiş Gücü | 22000 Pa |
| Pil Voltajı | 14.4 V |
| Bölge Bloklama | Süpürme + Mop |
| Bölge Bloklama Yöntemi | Mobil Uygulama |
| Aşılabilir Yükseklik | 40 mm |
| Haritalama | Var |
| Haritalama Yöntemi | ToF |
| Otomatik Şarj | Var |
| Zaman Planlama | Var |
| Oda Sınırlandırma | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Var |
| Mop Temizleme İstasyonu | Var |
| Islak Mop | Var |
| Yan Fırça Sayısı | 1 Adet |
| Toz Haznesi | 180 ml |
| Su Haznesi | 69 ml |
| Elektronik Su Haznesi Kontrolü | Var |
| Emiş Gücü Kontrolü | Otomatik Mobil Uygulama İle |
| Sesli Asistan | Alexa Google Home Dahili Asistan Siri |
| Pil Tipi | Li-ion |
| Gürültü Seviyesi | 61 dB |
| Sesli Bilgilendirme | Var |
| İstasyon Toz Kapasitesi | 2.5 litre |
| En (İstasyon) | 381 mm |
| Yükseklik (İstasyon) | 488 mm |
| Derinlik (İstasyon) | 475 mm |
| Şarj Süresi | 2.5 saat |
| İstasyon Temiz Su Kapasitesi | 4 litre |
| İstasyon Kirli Su Kapasitesi | 3 litre |
| Kir Algılama | Var |
| Kullanım Kılavuzu | Roborock Saros Z70 Robot Süpürge+Mop Kullanım Kılavuzu |