ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Roborock Saros 20 Sonic Robot Süpürge+Mop
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Güç | 65 W |
| Diğer Özellikler | Anlık Görüntü Aktarımı Anlık Ses Aktarımı Uyarlanabilir Rota Algoritması Basınçlı Mop AdaptilLift Şasi 3.0 DuoDivide Fırça Evcil Hayvan Fotoğrafı Çekme Evcil Hayvan Konum Tespiti Fırça Alanını Kaldırma Geri Çekilebilir LDS Sistemi Halılara Özelleştirilmiş Modlar Hızlı Şarj HyperForce Emiş Kademeli Aşılabilir Yükseklik 8.5 cm Matter Bağlantı Uyumu Mop Kiri Algılama Oda Bazında Emiş Gücü Ayarı Oda Bazında Mop Ayarı Otomatik Deterjan Dolumu Otomatik Evcil Hayvan Tanıma Otomatik Mop Çıkarma Otomatik Mop Uzatma Otomatik Su Haznesi Dolumu Otomatik Yan Fırça Uzatma Otomatik Yeniden Paspaslama Perde Algılama Reaktif Yapay Zeka 3.0 RetractSense Navigasyon Sistemi RGB Kamera Sıcak Hava ile Mop Kurutma Sıcak Su ile İstasyon Yıkama Sıcak Su ile Mop Yıkama Sıcak Su ile Zemin Temizliği SmartPlan 3.0 Stain Target Yapay Zeka Teknolojisi Su Haznesine Sıcak Su Dolumu Toz Torbası Kurutma VertiBeam Teknolojisi VibraRise 5.0 Paspas 3D Haritalama |
| Renk Seçenekleri | Beyaz Siyah |
| En | 353 mm |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Derinlik | 350 mm |
| Yükseklik | 79.8 mm |
| Çalışma Süresi | 190 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 6400 mAh |
| Emiş Gücü | 35000 Pa |
| Temizlenebilir Alan | 240 m² |
| Bölge Bloklama | Süpürme + Mop |
| Bölge Bloklama Yöntemi | Mobil Uygulama |
| Aşılabilir Yükseklik | 45 mm |
| Haritalama | Var |
| Haritalama Yöntemi | Lazer (LDS) |
| Otomatik Şarj | Var |
| Zaman Planlama | Var |
| Oda Sınırlandırma | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Var |
| Mop Temizleme İstasyonu | Var |
| Islak Mop | Var |
| Toz Haznesi | 228 ml |
| Su Haznesi | 70 ml |
| Elektronik Su Haznesi Kontrolü | Var |
| Emiş Gücü Kontrolü | Otomatik Mobil Uygulama İle |
| Sesli Asistan | Google Home Amazon Alexa Dahili Asistan Siri |
| Pil Tipi | Li-ion |
| Gürültü Seviyesi | 64 dB |
| Sesli Bilgilendirme | Var |
| En (İstasyon) | 409 mm |
| Yükseklik (İstasyon) | 470 mm |
| Derinlik (İstasyon) | 440 mm |
| Şarj Süresi | 2.2 saat |
| Kir Algılama | Var |