ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Roborock Saros 20 Robot Süpürge+Mop
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Güç | 65 W |
| Diğer Özellikler | Anlık Görüntü Aktarımı Anlık Ses Aktarımı Uyarlanabilir Rota Algoritması Basınçlı Mop Çift Döner Mop Akıllı Mop Yüksekliği AdaptiLift Şasi AdaptilLift Şasi 3.0 Akıllı Basınç Ayarı Ayrılabilir Yuva Tabanı DirTect Teknolojisi DuoDivide Fırça Evcil Hayvan Fotoğrafı Çekme Fırça Alanını Kaldırma Hızlı Şarj HyperForce Emiş Kademeli Aşılabilir Yükseklik 8.5 cm Matter Bağlantı Uyumu Mop Kiri Algılama Oda Bazında Emiş Gücü Ayarı Oda Bazında Mod Ayarı Otomatik Deterjan Dolumu Otomatik Mop Çıkarma Otomatik Mop Uzatma Otomatik Yan Fırça Uzatma Otomatik Yeniden Paspaslama Perde Algılama RGB Kamera Sıcak Hava ile Mop Kurutma Sıcak Su ile İstasyon Yıkama Sıcak Su ile Mop Yıkama SmartPlan 3.0 StarSight Otonom Sistem 2.0 Tekrar Mop Yıkama Temizlik Rutinini Öğrenme Toz Torbası Kurutma VertiBeam Teknolojisi Yapay Zeka Kir Tanıma 3D Haritalama 3D ToF Sensör |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| En | 350 mm |
| Ağırlık | 5 kg |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Derinlik | 353 mm |
| Yükseklik | 79.8 mm |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 6400 mAh |
| Emiş Gücü | 22000 Pa |
| Temizlenebilir Alan | 240 m² |
| Bölge Bloklama | Süpürme + Mop |
| Bölge Bloklama Yöntemi | Mobil Uygulama |
| Aşılabilir Yükseklik | 45 mm |
| Haritalama | Var |
| Haritalama Yöntemi | Kamera ToF |
| Otomatik Şarj | Var |
| Zaman Planlama | Var |
| Oda Sınırlandırma | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Var |
| Mop Temizleme İstasyonu | Var |
| Islak Mop | Var |
| Toz Haznesi | 259 ml |
| Su Haznesi | 69 ml |
| Elektronik Su Haznesi Kontrolü | Var |
| Emiş Gücü Kontrolü | Otomatik Mobil Uygulama İle |
| Sesli Asistan | Google Home Amazon Alexa Dahili Asistan Siri |
| Pil Tipi | Li-ion |
| Gürültü Seviyesi | 63 dB |
| Sesli Bilgilendirme | Var |
| En (İstasyon) | 381 mm |
| Yükseklik (İstasyon) | 488 mm |
| Derinlik (İstasyon) | 475 mm |
| Şarj Süresi | 3.5 saat |
| Kir Algılama | Var |