ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Roborock Saros 10R Robot Süpürge+Mop
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Güç | 66 W |
| Diğer Özellikler | Anlık Görüntü Aktarımı Anlık Ses Aktarımı Uyarlanabilir Rota Algoritması Halı Algılama Çift Döner Mop AdaptiLift Şasi Apple Watch Kontrolü Çizilmeye Karşı Dayanıklı Fırça Çizilmeye Karşı Dayanıklı Tekerlek Deterjan İle Temizleme DirTect Teknolojisi DuoDivide Fırça Engelden Kaçınma Evcil Hayvan Dostu Mod Evcil Hayvan Fotoğrafı Çekme Evcil Hayvan Konum Tespiti Fırça Alanını Kaldırma Güvenlik Kilidi Hızlı Şarj HyperForce Emiş Kendi Kendini Temizleyen İstasyon Matter Bağlantı Uyumu Mop Alanını Yükseltme Mop Kiri Algılama Oda Bazında Emiş Gücü Ayarı Oda Bazında Mod Ayarı Oda Bazında Mop Ayarı Otomatik Deterjan Dolumu Otomatik Mop Çıkarma Otomatik Mop Uzatma Otomatik Su Haznesi Dolumu Otomatik Yan Fırça Uzatma RGB Kamera Sensient Sensör Dizisi Sıcak Hava ile Mop Kurutma Sıcak Su ile Mop Yıkama SmartPlan 2.0 StarSight Otonom Sistem 2.0 VertiBeam Teknolojisi Yan Fırça Kaldırma 3D Navigasyon 3D Nesne Tanıma 3D ToF Sensör |
| Renk Seçenekleri | Siyah |
| En | 350 mm |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Derinlik | 353 mm |
| Yükseklik | 79.8 mm |
| Çalışma Süresi | 180 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 6400 mAh |
| Emiş Gücü | 19000 Pa |
| Temizlenebilir Alan | 200 m² |
| Bölge Bloklama | Süpürme + Mop |
| Bölge Bloklama Yöntemi | Mobil Uygulama |
| Aşılabilir Yükseklik | 40 mm |
| Haritalama | Var |
| Haritalama Yöntemi | ToF |
| Otomatik Şarj | Var |
| Zaman Planlama | Var |
| Oda Sınırlandırma | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Var |
| Mop Temizleme İstasyonu | Var |
| Islak Mop | Var |
| Yan Fırça Sayısı | 1 Adet |
| Toz Haznesi | 270 ml |
| Su Haznesi | 69 ml |
| Elektronik Su Haznesi Kontrolü | Var |
| Emiş Gücü Kontrolü | Otomatik Mobil Uygulama İle |
| Sesli Asistan | Alexa Google Home Dahili Asistan Siri |
| Pil Tipi | Li-ion |
| Gürültü Seviyesi | 65 dB |
| Sesli Bilgilendirme | Var |
| İstasyon Toz Kapasitesi | 2.5 litre |
| En (İstasyon) | 381 mm |
| Yükseklik (İstasyon) | 488 mm |
| Derinlik (İstasyon) | 475 mm |
| Şarj Süresi | 2.5 saat |
| İstasyon Temiz Su Kapasitesi | 4 litre |
| İstasyon Kirli Su Kapasitesi | 3 litre |
| Kir Algılama | Var |