ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Roborock Saros 10 Robot Süpürge+Mop
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Güç | 65 W |
| Diğer Özellikler | Uyarlanabilir Rota Algoritması Basınçlı Mop Halı Algılama AdaptiLift Şasi Ayarlanabilir Şarj Zamanı Deterjan İle Temizleme DuoDivide Fırça Ekstra Kenar Temizleme Ekstra Kenar Temizleme Sistemi Engelden Kaçınma Evcil Hayvan Dostu Mod Fırça Alanını Kaldırma Güvenlik Kilidi Hızlı Şarj HyperForce Emiş Kendi Kendini Temizleyen İstasyon Matter Bağlantı Uyumu Mop Alanını Yükseltme Mop Kiri Algılama Oda Bazında Emiş Gücü Ayarı Oda Bazında Mod Ayarı Oda Bazında Mop Ayarı Otomatik Deterjan Dolumu Otomatik Mop Çıkarma Otomatik Yan Fırça Uzatma Otomatik Yeniden Paspaslama Reactive AI 3.0 RetractSense Navigasyon Sistemi RGB Kamera Sensient Sensör Dizisi Sıcak Hava ile Mop Kurutma Sıcak Su ile Mop Yıkama SmartPlan 2.0 Temizlik Rutinleri Planlama VertiBeam Teknolojisi VibraRise 4.0 Paspas Yan Fırça Kaldırma 10 mm Mop Yükseltme |
| Renk Seçenekleri | Beyaz Siyah |
| En | 350 mm |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Derinlik | 353 mm |
| Yükseklik | 79.8 mm |
| Çalışma Süresi | 220 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 6400 mAh |
| Emiş Gücü | 22000 Pa |
| Temizlenebilir Alan | 240 m² |
| Bölge Bloklama | Süpürme + Mop |
| Bölge Bloklama Yöntemi | Mobil Uygulama |
| Aşılabilir Yükseklik | 40 mm |
| Haritalama | Var |
| Haritalama Yöntemi | Lazer (LDS) |
| Otomatik Şarj | Var |
| Zaman Planlama | Var |
| Oda Sınırlandırma | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Var |
| Mop Temizleme İstasyonu | Var |
| Islak Mop | Var |
| Yan Fırça Sayısı | 1 Adet |
| Toz Haznesi | 270 ml |
| Su Haznesi | 70 ml |
| Emiş Gücü Kontrolü | Otomatik Mobil Uygulama İle |
| Sesli Asistan | Alexa Google Home Siri |
| Pil Tipi | Li-ion |
| Gürültü Seviyesi | 64 dB |
| Sesli Bilgilendirme | Var |
| En (İstasyon) | 409 mm |
| Yükseklik (İstasyon) | 470 mm |
| Derinlik (İstasyon) | 440 mm |
| Şarj Süresi | 2.5 saat |
| Kir Algılama | Var |