ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Roborock S8+ Robot Süpürge+Mop
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Güç | 69 W |
| Diğer Özellikler | Yıkanabilir Toz Haznesi Gerçek Zamanlı Konum Uyarlanabilir Rota Algoritması Basınçlı Mop Halı Algılama Sonik Titreşimli Mop Ayarlanabilir Şarj Zamanı Çift Kauçuk Fırça Çift Motor Fırça Alanını Kaldırma Güvenlik Kilidi Hızlı Haritalandırma Matrix Haritalama Mop Alanını Yükseltme Oda Bazında Emiş Gücü Ayarı Oda Bazında Mop Ayarı PreciSense Lidar 3D Engelden Kaçınma 3D Haritalama 3D Nesne Tanıma 4 Ayrı Haritalama |
| Renk Seçenekleri | Beyaz Siyah |
| En | 350 mm |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Derinlik | 353 mm |
| Yükseklik | 96 mm |
| Çalışma Süresi | 180 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 5200 mAh |
| Emiş Gücü | 6000 Pa |
| Temizlenebilir Alan | 300 m² |
| Bölge Bloklama | Süpürme + Mop |
| Bölge Bloklama Yöntemi | Mobil Uygulama |
| Aşılabilir Yükseklik | 20 mm |
| Haritalama | Var |
| Haritalama Yöntemi | Lidar |
| Otomatik Şarj | Var |
| Düşme Engelleyici Sensör | Var |
| Zaman Planlama | Var |
| Oda Sınırlandırma | Var |
| Temizlik Esnasında Şarj | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Var |
| Mop Temizleme İstasyonu | Yok |
| Islak Mop | Var |
| Yan Fırça Sayısı | 1 Adet |
| Toz Haznesi | 350 ml |
| Su Haznesi | 300 ml |
| Elektronik Su Haznesi Kontrolü | Var |
| Emiş Gücü Kontrolü | Otomatik Mobil Uygulama İle |
| Sesli Asistan | Alexa Google Asistan |
| Kızılötesi Kumanda | Yok |
| Gürültü Seviyesi | 67 dB |
| Sesli Bilgilendirme | Var |
| İstasyon Toz Kapasitesi | 2.5 litre |
| Şarj Süresi | 4 saat |
| HEPA Filtre | Var |