ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Roborock S8 Pro+ Robot Süpürge+Mop
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Güç | 45 W |
| Diğer Özellikler | Otomatik Yazılım Güncelleme Halı Algılama Kauçuk Fırça Ayarlanabilir Şarj Zamanı Engelden Kaçınma Oda Bazında Emiş Gücü Ayarı Oda Bazında Mop Ayarı PreciSense Lidar Reaktif Teknoloji VibraRise 2.0 Paspas 8 mm Mop Yükseltme |
| Renk Seçenekleri | Beyaz Siyah |
| En | 353 mm |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Derinlik | 353 mm |
| Yükseklik | 99 mm |
| Çalışma Süresi | 250 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 5200 mAh |
| Emiş Gücü | 10000 Pa |
| Temizlenebilir Alan | 280 m² |
| Bölge Bloklama | Süpürme + Mop |
| Bölge Bloklama Yöntemi | Mobil Uygulama |
| Haritalama | Var |
| Haritalama Yöntemi | Lidar |
| Otomatik Şarj | Var |
| Oda Sınırlandırma | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Var |
| Mop Temizleme İstasyonu | Yok |
| Islak Mop | Var |
| Yan Fırça Sayısı | 1 Adet |
| Toz Haznesi | 350 ml |
| Su Haznesi | 240 ml |
| Emiş Gücü Kontrolü | Otomatik Mobil Uygulama İle |
| Sesli Asistan | Alexa Google Home |
| Pil Tipi | Li-ion |
| Gürültü Seviyesi | 65 dB |
| En (İstasyon) | 212 mm |
| Yükseklik (İstasyon) | 259 mm |
| Derinlik (İstasyon) | 178 mm |