ÜRÜN
PUANI
PUANI
0
Roborock S8 MaxV Ultra Robot Süpürge+Mop
DİĞER SATICILAR
0 MağazaŞu an için aktif fiyat bulunamadı.
| Güç | 60 W |
| Diğer Özellikler | Anlık Görüntü Aktarımı Anlık Ses Aktarımı Uyarlanabilir Rota Algoritması Halı Algılama Sonik Titreşimli Mop Manuel Kontrol Ayarlanabilir Şarj Zamanı Çift Kauçuk Fırça Deterjan İle Temizleme DirTect Teknolojisi Ekstra Kenar Temizleme Sistemi Evcil Hayvan Dostu Mod Evcil Hayvan Konum Tespiti Fırça Alanını Kaldırma Güvenlik Kilidi Hızlı Şarj Kendi Kendini Temizleyen İstasyon Matter Bağlantı Uyumu Mop Kiri Algılama Oda Bazında Emiş Gücü Ayarı Oda Bazında Mop Ayarı Otomatik Deterjan Dolumu Otomatik Su Haznesi Dolumu Otomatik Yan Fırça Uzatma Özelleştirilebilir Uygulama Özellikleri PreciSense Lidar Reactive AI 2.0 RGB Kamera Sıcak Hava ile Mop Kurutma Sıcak Su ile Mop Yıkama SmartPlan Teknolojisi VibraRise 3.0 Paspas 3D Haritalama 4 Ayrı Haritalama 6 Kat Hızlı Haritalama 20 mm Mop Yükseltme 580 ml Deterjan Haznesi |
| Renk Seçenekleri | Beyaz Siyah |
| En | 350 mm |
| Ürün Tipi | Robot Süpürge+Mop |
| Derinlik | 353 mm |
| Yükseklik | 103 mm |
| Çalışma Süresi | 180 dk |
| Kullanım Alanı | Sert Zemin+Halı |
| Wi-Fi | Var |
| Pil Kapasitesi | 5200 mAh |
| Emiş Gücü | 10000 Pa |
| Temizlenebilir Alan | 300 m² |
| Bölge Bloklama | Süpürme + Mop |
| Bölge Bloklama Yöntemi | Mobil Uygulama |
| Aşılabilir Yükseklik | 20 mm |
| Haritalama | Var |
| Haritalama Yöntemi | Kamera Lazer (LDS) |
| Otomatik Şarj | Var |
| Düşme Engelleyici Sensör | Var |
| Zaman Planlama | Var |
| Oda Sınırlandırma | Var |
| Toz Boşaltma İstasyonu | Var |
| Mop Temizleme İstasyonu | Var |
| Islak Mop | Var |
| Yan Fırça Sayısı | 1 Adet |
| Toz Haznesi | 270 ml |
| Su Haznesi | 100 ml |
| Emiş Gücü Kontrolü | Otomatik Mobil Uygulama İle |
| Sesli Asistan | Alexa Google Asistan Dahili Asistan Siri |
| Gürültü Seviyesi | 67 dB |
| Sesli Bilgilendirme | Var |
| En (İstasyon) | 409 mm |
| Yükseklik (İstasyon) | 470 mm |
| Derinlik (İstasyon) | 419 mm |
| Şarj Süresi | 6 saat |
| Kir Algılama | Var |